Moje projekty

Zobacz jak projektuje strony internetowe

Slide Image 1
Slide Image 1

Doświadczenie

Lubie podejmować wyzwania. Nie lubię bezczynności i nudnych projektów. Jeżeli masz dla mnie projekt zobacz jakie mam doświadczenie i w czym mogę Ci pomóc.

Fotografia produktowa

W ramach mojej pracy oraz hobby wykonuje zdjęcia. Część zdjęć udostępniam za darmo do użytku komercyjnego.

Poradniki informatyczne

Czasami zdarza mi się pisać bloga. Nie uważam się za wybitnego eksperta. Jednak testuje i wdrażam niektóre rozwiązania. Zwykle dotyczą budowy stron, grafiki, ebiznesu. Moimi doświadczeniami staram się dzielić publicznie.

Kursy i edukacja

Czasami w ramach pogłębiania wiedzy zdobywam wiedzę na temat danego kursu lub sam go prowadzę. Tutaj zamieszczam informacje o rzeczach, które wg. mojego doświadczenia warto lub nie warto robić.

Latest From The Blog

 • TOP23 Najlepsze darmowe wtyczki do GIMPa

  Batch Image Manipulation
  Można zmienić jednocześnie w wielu zdjęciach: zmniejszyć rozmiar (wagę), przyciąć fotografie, obrócić, zmienić nazwę i dodać znak wodny. Zmiany na żywo można przeglądać w oknie wtyczki.
  Beautify
  Wtyczka posiadająca liczne filtry do portretów.
  Contrast Fix
  Wtyczka ratująca źle wykonane zdjęcia. Wtyczka pozwala na […]

  Continue Reading →
 • LinkBuilding czyli darmowe narzędzia do linkowania

  Check My Links
  Darmowe narzędzie do sprawdzania poprawności linków na stronie internetowej. Narzędzie wyszukuje niepoprawne linki i wyświetla w sposób graficzny niedziałające linki. Plugin przeznaczony jest dla wyszukiwarki Chrome.

  chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf?hl=en-GB/

  Domain Hunter Plus
  Kolejne narzędzie do wyszukiwania niedziałających linków do strony. W przeciwieństwie do […]

  Continue Reading →
 • Skąd brać darmowe wtyczki do GIMPa i jak je zainstalować?

  GIMP jest jak wiadomo najpopularniejszym darmowym do użytku komercyjnego programem graficznym. Program działa na licencji GPL i jest jednym z największych konkurentem komercyjnego PhotoShopa. Program ten ma mnóstwo możliwości edycji rastrowych plików graficznych. Jednak wersja jaką pobieramy ze strony producenta […]

  Continue Reading →
 • Jak za darmo zabezpieczyć CMS przed hakerami

  Nieustająco staram się poruszać na moim blogu temat bezpieczeństwa informacji. Tym razem w ramach dobrych praktyk przedstawię kilka porad dotyczących wszystkich systemów CMS niezależnie kto jest wydawcą i czy system jest płatny czy bezpłatny.
  Continue Reading →
 • Jak dostać się do biosu w laptopie

  Czasami człowieka dopada skleroza i nie pamięta jak dostać się do biosu. Wciska klawisze na oślep po 3-5 razy i nic się nie dzieje. Jeżeli macie podobnie jak ja to wcale się nie dziwie. Stworzyłem dawno temu w notatniku listę […]

  Continue Reading →