• Darmowe informatyczne kursy wideo

  Polski Kurs Blendera

  Modelowanie 3D jest to proces, który przy użyciu oprogramowania reprezentacje matematyczne obiekty do postaci 3-wymiarowej. Utworzony obiekt nazywa się modelem 3D i te modele 3-wymiarowe są stosowane w różnych gałęziach przemysłu oraz reklamy. Najczęstszym zastosowaniem modelowania 3d jest: film, telewizja, gry wideo, architektura, budownictwo i przemysł medyczny. Modeli 3D używa się do wizualizacji, symulacji i renderowania projektów graficznych. Tyle chciałem dodać tytułem wstępu.

  Blender 3D to program do tworzenia grafiki komputerowej animowanych filmów, efektów wizualnych, gier 3D oraz oprogramowania użytkowego. Blender jest programem open source, darmowym do użytku komercyjnego. Oferuje on wiele funkcji, takich jak modelowanie 3D, teksturowanie, tworzenie faktur skóry, płynów, symulowania zachowań ognia, animacji filmowej, renderingu i edycji wideo.

  Polski Kurs Blendera jest najważniejszym centrum szkolenia informatyków na platformę Blender. Na stronie można znaleźć filmy instruktażowe od podstaw. Kursy podzielone są na trzy kategorie łatwe, średnio trudne oraz zaawansowane.

  polskikursblendera.pl/

  Post Tagged with
Comments are closed.